Andrzej Słowik Taxi 1 i 17 Szczawnica Usługi

Maćka zza Ławy 8 34-460 Szczawnica

Opis

Wybierając Taxi Szczawnica, stawiasz na profesjonalizm i niezawodność. Nasze usługi, rozciągające się również na Jaworki i Krościenko nad Dunajcem, zapewniają szeroki zakres opcji transportowych, od lokalnych wycieczek po międzynarodowe przejazdy na Słowację i transfery na lotniska. Z pojazdami dostosowanymi do potrzeb od 1 do 8 osób, gwarantujemy nie tylko komfort i bezpieczeństwo podróży, ale także konkurencyjne ceny, dzięki czemu jesteśmy liderem wśród dostawców usług taxi w regionie Pienin.

Produkty/Usługi:
Oferujemy Państwu przejazdy taksówką w Szczawnicy i okolicach. Przewozimy Klientów na lotniska oraz na Słowację. Nasze pojazdy mogą pomieścić od 1 do 8 osób.
Naszą domeną jest bezpieczeństwo i komfort pasażerów oraz przystępne ceny. Wszystkie usługi realizujemy rzetelnie i fachowo. Cieszymy się dużym uznaniem Klientów.
Nasze usługi:
Przewozy indywidualne
Organizujemy transport w miejsca turystyczne: spływ Dunajcem, Jaworki, Homole, Rezerwat Biała Woda, Niedzica – zamek, Czorsztyn, baseny termalne, wycieczki na Słowację itp. oraz na szlaki turystyczne na Sokolicę, Trzy Korony i inne.

Pomoc w organizacji i przewozy na rafting.
Dowozimy Klientów na spływ pontonami – rafting. Pomagamy w organizowaniu spływu oraz współpracujemy z firmami. Rafting to atrakcja przeznaczona zarówno dla uczestników zaawansowanych jak i osób początkujących. Dzięki temu mogą w niej brać udział również dzieci.

Wyjazdy na lotnisko
Dowozimy Klientów na lotnisko oraz przywozimy z lotniska. Trasa w zależności od potrzeb – lotnisko Kraków, Katowice. Nasze pojazdy mogą bezpiecznie pomieścić do 8 osób wraz z bagażami.

Imprezy okolicznościowe
Oferujemy obsługę transportową imprez okolicznościowych takich jak: studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, wesela itp.

Lokalizacja